15.3.2020 Tavarapilkki ja Stora Enson Mestaruuspilkki. 2 Seura-Cup

         
  1.3.2020 Prykäri 1 Seura-Cup osakilpailu   
         
  kilpailija      
  miehet saaliin paino pisteet  
1. Johansson Heikki 3055 20  
2. Taponen Seppo 2530 19  
3. Eskola Taisto 2215 18  
4. Rajala Pekka 1455 17  
5. Soini Urpo 1215 16  
6. Vesaluoma Jari 1125 15  
7. Siponen Juho 1015 14  
8. Mattila Markku 735 13  
9. Pekkinen Terho 590 12  
10. Halttu Tapani 575 11  
11. Kaikkonen Jari 480 10  
12. Soikko Pentti 340 9  
13. Heiskanen Jari 335 8  
14. Urpalainen Jukka 230 7  
15. Viitala Unto 215 6  
         
         
  naiset      
1. Kaikkonen Eija 2240 20  
2. Kristina Leena 1505 19  
3. Jaakola Raija 1080 18  
4. Matala Mirja 885 17  
5. Kaarre Leena 775 16  
6. Särkiaho Pirjo 755 15  
7. Eskola Raili 625 14  
8. Laulajainen Terttu 385 13  
         
         
  nuoret      
1. Halttu Lenni 445 20  
2. Holopainen Mico 275 19  
3. Halttu Tatu 220 18  
4. Holopainen Matias 190 17  
5. Soikko Eemeli 0 16  
         

Veitsiluodon Kalapaikka

  Miehet    
  Nimi Paino Kirjolohi
1. Mansikkamaa Olli 3130 2
2. Rantahalvari Heikki 2935 2
3. Leppänen Rauno 2735  
4. Neijonen Vilho 2630  
5. Kolehmainen Tero 2515  
6. Soini Urpo 2495  
7. Sipola Jani 2285  
8. Johansson Heikki 2095  
9. Kakko Juha 2090 1
10. Taponen Seppo 1550 1
11. Hopia Kari 1485  
12. Lappalainen Samuli 1480 1
13. Kilpala Raimo 1470 1
14. Jauhiainen Juho-Matti 1460 1
15. Eskola Taisto 1390  
16. Kantojärvi Pertti 1390  
17. Keltamäki Kari 1385  
18. Kolehmainen Heino 1205  
19. Kinnunen Eetu 1200  
20. Toppi Hannes 1195  
21. Uusimaa Kaarlo 1155 1
22. Kaikkonen Taisto 1040  
23. Keveri Veijo 845  
24. Tikkala Pertti 755  
25. Hakala Ville 740  
26. Viinamäki Olli 680  
27. Kaikkonen Jari 615  
28. Timonen Pasi 605  
29. Puumalainen Matti 535  
30. Emast Timo 490  
31. Soikko Pentti 490  
32. Raipalo Antero 270  
33. Pirttikoski Pertti 260  
  Halttu Tapani 0  
  Kauppinen Oiva 0  
  Kekäläinen Petteri 0  
  Kilpala Reijo 0  
  Pessa Altti 0  
  Posti Olavi 0  
  Rajala Pekka 0  
  Rokkonen Hannu 0  
  Urpalainen Jukka 0  
  Vesaluoma Jari 0  
  Viiltola Matti 0  
  yhteensä 46600 10

 

  Naiset    
  Nimi Paino Kirjolohi
1. Keveri Raili 4330 1
2. Kaikkonen Eija 2145  
3. Autio Marita 2075  
4. Autio Ensi 1900  
5. Posti Asta 1700  
6. Eskola Raili 1520  
7. Soininen Irja 1030  
8. Kolehmainen Taimi 980  
9. Ikonen Airi 835  
10. Tikkala Eeva-Liisa 770  
11. Kirstinä Leena 700  
12. Kiiskilä Anne 555  
13. Jaakola Raija 505  
14. Halonen Heli 445  
15. Kaarre Leena 315  
16. Palo Leila 235  
17. Laulajainen Terttu 150  
18. Rantahalvari Raija 0  
  yhteensä 20190 1

 

  Nuoret    
  Nimi Paino Kirjolohi
1. Kinnunen Emmi 1230  
2. Halttu Lenni 0  
  yhteensä 1230  

 

Miehet 46600 10
Naiset 20190 1
Nuoret 1230  
yhteensä 68020 11

Kemin sisäsatama

  MIEHET     G  
1 Taisto Kaikkonen   110  
2 Risto Iltanen   65  
3 Heino Kolehmainen   35 Arvottu
4 Taisto Eskola   35 Arvottu
5 Seppo Taponen   0  
5 Tapani Halttu   0  
5 Pentti Soikko   0  
5 Jari nVesaluoma   0  
5 Unto Junno   0  
5 Matti Puumalainen   0  
5 Jukka Urpalainen   0  

 

  NAISET        
1 Raili Eskola   60  
2 Pirkko-Liisa Kurttila   45 Arvottu
3 Eija Kaikkonen   45 Arvottu
4 Raija Jaakola   40  
4 Pirjo Särkiaho   40  
6 Taimi Kolehmainen   10  
7 Tertuu Laulajainen   0  
7 Leila Palo     0  
7 Leena Kaarre   0  

 

  NUORET      
1 Sara Rossinen   0

 

Yhteensä 20 + 1 nuori